Amphenol ICC (FCI) BTFW30R-3RBTGE4LF
Part No.:
BTFW30R-3RBTGE4LF
Datasheet:
Chuangxin CloudBTFW30R-3RBTGE4LF.pdf
Description:
CONN RCPT 30POS TIN
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Number of Positions:
30
Pitch:
0.039" (1.00mm)
Datasheet:
1. How to order BTFW30R-3RBTGE4LF on Chuangxin Cloud?
3. Are the BTFW30R-3RBTGE4LF price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BTFW30R-3RBTGE4LF?
Image BTFW30R-3RDA7MLF BTFW30R-3RBTGE4LF BTFW30R-3RSTE1LF BTFW30R-3RBTE1LF BTFW30R-3RD7LF
Part Number BTFW30R-3RDA7MLF BTFW30R-3RBTGE4LF BTFW30R-3RSTE1LF BTFW30R-3RBTE1LF BTFW30R-3RD7LF
Series BTFW BTFW BTFW BTFW BTFW
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Product Status Active Active Active Active Active
Number of Positions 30 30 30 30 30
Pitch 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm)