3M PK10-080S-R-TGF
Part No.:
PK10-080S-R-TGF
Package:
Datasheet:
Chuangxin CloudPK10-080S-R-TGF.pdf
Description:
CONN SOCKET 80POS R/A SMD GOLD
Product Status:
Obsolete
Number of Positions:
80
Pitch:
0.039" (1.00mm)
Height Above Board:
0.189" (4.80mm)
Datasheet:
1. How to order PK10-080S-R-TGF on Chuangxin Cloud?
3. Are the PK10-080S-R-TGF price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PK10-080S-R-TGF?
Image PK10-050P-R-DA PK10-080S-R-DA PK10-050S-R-DA PK10-030S-R-DA PK10-080S-R-TGF
Part Number PK10-050P-R-DA PK10-080S-R-DA PK10-050S-R-DA PK10-030S-R-DA PK10-080S-R-TGF
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Number of Positions 80 80 80 80 80
Pitch 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm)
Height Above Board 0.189" (4.80mm) 0.189" (4.80mm) 0.189" (4.80mm) 0.189" (4.80mm) 0.189" (4.80mm)