3M PK10-050S-R-DA
Part No.:
PK10-050S-R-DA
Package:
Datasheet:
Chuangxin CloudPK10-050S-R-DA.pdf
Description:
CONN SOCKET 50POS R/A SMD GOLD
Product Status:
Active
Number of Positions:
50
Pitch:
0.039" (1.00mm)
Height Above Board:
0.189" (4.80mm)
Datasheet:
1. How to order PK10-050S-R-DA on Chuangxin Cloud?
3. Are the PK10-050S-R-DA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PK10-050S-R-DA?
Image PK10-050P-R-DA PK10-080S-R-DA PK10-050S-R-DA PK10-030S-R-DA PK10-080S-R-TGF
Part Number PK10-050P-R-DA PK10-080S-R-DA PK10-050S-R-DA PK10-030S-R-DA PK10-080S-R-TGF
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Number of Positions 50 50 50 50 50
Pitch 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm)
Height Above Board 0.189" (4.80mm) 0.189" (4.80mm) 0.189" (4.80mm) 0.189" (4.80mm) 0.189" (4.80mm)