PE3W02100LF/HS-36.pdf
PE3W02100LF/HS-36.pdf
| Style | BNC to SMP | BNC to SMP | BNC to SMP | BNC to SMP | BNC to SMP |
| 1st Contact Gender | Female | Female | Female | Female | Female |
| 1st Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| 2nd Connector | BNC Jack | BNC Jack | BNC Jack | BNC Jack | BNC Jack |
| 2nd Contact Gender | Female | Female | Female | Female | Female |
| Length | 36.00" (914.40mm) | 36.00" (914.40mm) | 36.00" (914.40mm) | 36.00" (914.40mm) | 36.00" (914.40mm) |
| Cable Type | RG-178 | RG-178 | RG-178 | RG-178 | RG-178 |
| Cable Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Connector Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 3 GHz | 3 GHz | 3 GHz | 3 GHz | 3 GHz |