Pasternack PE3C0184LF-48
Part No.:
PE3C0184LF-48
Datasheet:
Chuangxin CloudPE3C0184LF-48.pdf
Length:
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
4 GHz
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Datasheet:
1. How to order PE3C0184LF-48 on Chuangxin Cloud?
3. Are the PE3C0184LF-48 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE3C0184LF-48?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3C0184LF-48.
Image PE3C0184LF-12 PE3C0184LF-24 PE3C0184LF-36 PE3C0184LF-48 PE3C0184LF-60
Part Number PE3C0184LF-12 PE3C0184LF-24 PE3C0184LF-36 PE3C0184LF-48 PE3C0184LF-60
Length 48.0" (1.2m) 4.0' 48.0" (1.2m) 4.0' 48.0" (1.2m) 4.0' 48.0" (1.2m) 4.0' 48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type LMR 240 LMR 240 LMR 240 LMR 240 LMR 240
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency - Max 4 GHz 4 GHz 4 GHz 4 GHz 4 GHz
Color Black Black Black Black Black
Features - - - - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C