Pasternack PE37790/HS-24
Part No.:
PE37790/HS-24
Datasheet:
Chuangxin CloudPE37790/HS-24.pdf
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz
Operating Temperature:
-55°C ~ 200°C
Datasheet:
1. How to order PE37790/HS-24 on Chuangxin Cloud?
3. Are the PE37790/HS-24 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE37790/HS-24?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE37790/HS-24.
Image PE37790/HS-50CM PE37790/HS-100CM PE37790/HS-36 PE37790/HS-24 PE37790/HS-12
Part Number PE37790/HS-50CM PE37790/HS-100CM PE37790/HS-36 PE37790/HS-24 PE37790/HS-12
Length 24.00" (609.60mm) 24.00" (609.60mm) 24.00" (609.60mm) 24.00" (609.60mm) 24.00" (609.60mm)
Cable Type RG-178 RG-178 RG-178 RG-178 RG-178
Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency - Max 3 GHz 3 GHz 3 GHz 3 GHz 3 GHz
Color Tan Tan Tan Tan Tan
Features - - - - -
Operating Temperature -55°C ~ 200°C -55°C ~ 200°C -55°C ~ 200°C -55°C ~ 200°C -55°C ~ 200°C