PE3366LF-60.pdf
PE3366LF-60.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3366LF-60.
| Image |  |
| Part Number | PE3366LF-36 | PE3366LF-48 | PE3366LF-12 | PE3366LF-24 | PE3366LF-60 |
| Manufacturer | Pasternack | Pasternack | Pasternack | Pasternack | Pasternack |
| Series | - | - | - | - | - |
| Packaging | Retail Package | Retail Package | Retail Package | Retail Package | Retail Package |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Style | BNC to BNC | BNC to BNC | BNC to BNC | BNC to BNC | BNC to BNC |
| 1st Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| 2nd Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 2nd Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| Length | 60.0" (1.5m) 5.0' | 60.0" (1.5m) 5.0' | 60.0" (1.5m) 5.0' | 60.0" (1.5m) 5.0' | 60.0" (1.5m) 5.0' |
| Cable Type | RG-179 | RG-179 | RG-179 | RG-179 | RG-179 |
| Cable Impedance | 75 Ohms | 75 Ohms | 75 Ohms | 75 Ohms | 75 Ohms |
| Connector Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |