Pasternack PE3366LF-36
Part No.:
PE3366LF-36
Datasheet:
Chuangxin CloudPE3366LF-36.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO BNC
Style:
BNC to BNC
1st Connector:
BNC Plug, Right Angle
2nd Connector:
BNC Plug, Right Angle
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-179
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
Color:
Features:
Operating Temperature:
Grade:
Qualification:
Datasheet:
Chuangxin CloudPE3366LF-36.pdf
1. How to order PE3366LF-36 on Chuangxin Cloud?
3. Are the PE3366LF-36 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE3366LF-36?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3366LF-36.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image PE3366LF-36 PE3366LF-48 PE3366LF-12 PE3366LF-24 PE3366LF-60
Part Number PE3366LF-36 PE3366LF-48 PE3366LF-12 PE3366LF-24 PE3366LF-60
Manufacturer Pasternack Pasternack Pasternack Pasternack Pasternack
Series - - - - -
Packaging Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package
Product Status Active Active Active Active Active
Style BNC to BNC BNC to BNC BNC to BNC BNC to BNC BNC to BNC
1st Contact Gender Male Male Male Male Male
2nd Contact Gender Male Male Male Male Male
Length 36.00" (914.40mm) 36.00" (914.40mm) 36.00" (914.40mm) 36.00" (914.40mm) 36.00" (914.40mm)
Cable Type RG-179 RG-179 RG-179 RG-179 RG-179
Cable Impedance 75 Ohms 75 Ohms 75 Ohms 75 Ohms 75 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms