Vishay Dale CRCW25129K53FKEG
Part No.:
CRCW25129K53FKEG
Datasheet:
Chuangxin CloudCRCW25129K53FKEG.pdf
Description:
RES SMD 9.53K OHM 1% 1W 2512
Resistance:
9.53 kOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
1W
Temperature Coefficient:
±100ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Height - Seated (Max):
0.028" (0.70mm)
Datasheet:
1. How to order CRCW25129K53FKEG on Chuangxin Cloud?
3. Are the CRCW25129K53FKEG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CRCW25129K53FKEG?
Image CRCW25129K53FKEG CRCW25129K53FKEGHP
Part Number CRCW25129K53FKEG CRCW25129K53FKEGHP
Product Status Active Active
Resistance 9.53 kOhms 9.53 kOhms
Tolerance ±1% ±1%
Power (Watts) 1W 1W
Composition Thick Film Thick Film
Features Automotive AEC-Q200 Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package AEC-Q200 AEC-Q200
Ratings 2512 2512
Size / Dimension 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm) 0.028" (0.70mm)