Vishay Dale CRCW25129K53FKEGHP
Part No.:
CRCW25129K53FKEGHP
Datasheet:
Chuangxin CloudCRCW25129K53FKEGHP.pdf
Description:
RES SMD 9.53K OHM 1% 1.5W 2512
Series:
CRCW-HP e3
Resistance:
9.53 kOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
1.5W
Features:
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient:
±100ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Height - Seated (Max):
0.028" (0.70mm)
Datasheet:
1. How to order CRCW25129K53FKEGHP on Chuangxin Cloud?
3. Are the CRCW25129K53FKEGHP price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CRCW25129K53FKEGHP?
Image CRCW25129K53FKEGHP
Part Number CRCW25129K53FKEGHP
Manufacturer Vishay Dale
Series CRCW-HP e3
Package/Case 2512 (6432 Metric)
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Resistance 9.53 kOhms
Tolerance ±1%
Power (Watts) 1.5W
Composition Thick Film
Features Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package AEC-Q200
Ratings 2512
Size / Dimension 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)