Skyworks Solutions Inc. 514SCA000126BAG
Part No.:
514SCA000126BAG
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Chuangxin Cloud514SCA000126BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ CMOS DL
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Series:
Si514
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Strip
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
200 MHz
Function:
Enable/Disable (Reprogrammable)
Output:
CMOS, Dual (Complementary)
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
Datasheet:
1. How to order 514SCA000126BAG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 514SCA000126BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 514SCA000126BAG?
Image 514SCA000126BAGR 514SCA000126BAG
Part Number 514SCA000126BAGR 514SCA000126BAG
Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
Series Si514 Si514
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip
Product Status Active Active
Base Resonator Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 200 MHz 200 MHz
Function Enable/Disable (Reprogrammable) Enable/Disable (Reprogrammable)
Output CMOS, Dual (Complementary) CMOS, Dual (Complementary)
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)