Skyworks Solutions Inc. 514SCA000126BAGR
Part No.:
514SCA000126BAGR
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Chuangxin Cloud514SCA000126BAGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ CMOS DL
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Series:
Si514
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
200 MHz
Function:
Enable/Disable (Reprogrammable)
Output:
CMOS, Dual (Complementary)
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
Datasheet:
1. How to order 514SCA000126BAGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 514SCA000126BAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 514SCA000126BAGR?
Image 514SCA000126BAGR
Part Number 514SCA000126BAGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si514
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 200 MHz
Function Enable/Disable (Reprogrammable)
Output CMOS, Dual (Complementary)
Voltage - Supply 1.8V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 26mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)