Rohm Semiconductor VS13VUA1LAMTR
Part No.:
VS13VUA1LAMTR
Manufacturer:
Rohm Semiconductor
Category:
TVS Diodes
Package:
SOD-128
Datasheet:
Chuangxin CloudVS13VUA1LAMTR.pdf
Description:
TVS DIODE 13VWM 21.5VC PMDTM
Manufacturer:
Rohm Semiconductor
Package/Case:
SOD-128
Series:
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Type:
Zener
Unidirectional Channels:
1
Bidirectional Channels:
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
13V (Max)
Voltage - Breakdown (Min):
14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
21.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
28A
Power - Peak Pulse:
600W
Power Line Protection:
No
Applications:
General Purpose
Capacitance @ Frequency:
Operating Temperature:
150°C (TJ)
Grade:
Qualification:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
PMDTM
Datasheet:
1. How to order VS13VUA1LAMTR on Chuangxin Cloud?
3. Are the VS13VUA1LAMTR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VS13VUA1LAMTR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of VS13VUA1LAMTR.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image VS13VUA1LAMTR
Part Number VS13VUA1LAMTR
Manufacturer Rohm Semiconductor
Package/Case SOD-128
Series -
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Type Zener
Unidirectional Channels 1
Bidirectional Channels -
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 13V (Max)
Voltage - Breakdown (Min) 14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 28A
Power - Peak Pulse 600W
Power Line Protection No
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature 150°C (TJ)