Amphenol Anytek VL2671500000G
Part No.:
VL2671500000G
Datasheet:
Chuangxin CloudVL2671500000G.pdf
Description:
TERM BLOCK HDR 26POS VERT 5MM
Number of Positions:
26
Positions Per Level:
13
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current - UL:
20 A
Voltage - UL:
300 V
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C
Datasheet:
1. How to order VL2671500000G on Chuangxin Cloud?
3. Are the VL2671500000G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VL2671500000G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of VL2671500000G.
Image VL2671500000G
Part Number VL2671500000G
Number of Positions 26
Positions Per Level 13
Number of Levels 2
Pitch 0.197" (5.00mm)
Voltage - IEC -
Current - UL 20 A
Voltage - UL 300 V
Color Green
Operating Temperature -40°C ~ 115°C