Vishay Vitramon VJ1812A910KBEAT4X
Part No.:
VJ1812A910KBEAT4X
Datasheet:
Chuangxin CloudVJ1812A910KBEAT4X.pdf
Description:
CAP CER 91PF 500V NP0 1812
Capacitance:
91 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
500V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Features:
Open Mode, Soft Termination
Size / Dimension:
0.183" L x 0.126" W (4.65mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.086" (2.18mm)
Datasheet:
1. How to order VJ1812A910KBEAT4X on Chuangxin Cloud?
3. Are the VJ1812A910KBEAT4X price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VJ1812A910KBEAT4X?
Image VJ1812A910KBEAT4X
Part Number VJ1812A910KBEAT4X
Product Status Active
Capacitance 91 pF
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 500V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Features Open Mode, Soft Termination
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension 0.183" L x 0.126" W (4.65mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.086" (2.18mm)