Amphenol Anytek VJ0921530000G
Part No.:
VJ0921530000G
Datasheet:
Chuangxin CloudVJ0921530000G.pdf
Description:
TERM BLK 9POS TOP ENT 5.08MM PCB
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Mating Orientation:
Vertical with Board
Current:
20 A
Voltage:
300 V
Datasheet:
1. How to order VJ0921530000G on Chuangxin Cloud?
3. Are the VJ0921530000G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VJ0921530000G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of VJ0921530000G.
Image VJ0921530000G
Part Number VJ0921530000G
Positions Per Level 9
Pitch 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation Vertical with Board
Current 20 A
Voltage 300 V