Vishay Vitramon VJ0805A3R3BXQCW1BC
Part No.:
VJ0805A3R3BXQCW1BC
Datasheet:
Chuangxin CloudVJ0805A3R3BXQCW1BC.pdf
Description:
CAP CER 3.3PF 10V C0G/NP0 0805
Capacitance:
3.3 pF
Tolerance:
±0.1pF
Voltage - Rated:
10V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.028" (0.70mm)
Datasheet:
1. How to order VJ0805A3R3BXQCW1BC on Chuangxin Cloud?
3. Are the VJ0805A3R3BXQCW1BC price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VJ0805A3R3BXQCW1BC?
Image VJ0805A3R3BXQCW1BC
Part Number VJ0805A3R3BXQCW1BC
Product Status Active
Capacitance 3.3 pF
Tolerance ±0.1pF
Voltage - Rated 10V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.028" (0.70mm)