Amphenol Anytek VI1121530000G
Part No.:
VI1121530000G
Datasheet:
Chuangxin CloudVI1121530000G.pdf
Description:
TERM BLK 11P TOP ENT 5.08MM PCB
Positions Per Level:
11
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current:
16 A
Voltage:
300 V
Datasheet:
1. How to order VI1121530000G on Chuangxin Cloud?
3. Are the VI1121530000G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VI1121530000G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of VI1121530000G.
Image VI1121530000G
Part Number VI1121530000G
Number of Levels 1
Positions Per Level 11
Pitch 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation Vertical with Board
Current 16 A
Voltage 300 V