Vishay Dale TNPW12107K50BETA
Part No.:
TNPW12107K50BETA
Datasheet:
Chuangxin CloudTNPW12107K50BETA.pdf
Description:
RES 7.5K OHM 0.1% 1/3W 1210
Series:
TNPW
Resistance:
7.5 kOhms
Tolerance:
±0.1%
Power (Watts):
0.333W, 1/3W
Features:
Military
Temperature Coefficient:
±25ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Height - Seated (Max):
0.030" (0.75mm)
Datasheet:
1. How to order TNPW12107K50BETA on Chuangxin Cloud?
3. Are the TNPW12107K50BETA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TNPW12107K50BETA?
Image TNPW12107K50BETA
Part Number TNPW12107K50BETA
Manufacturer Vishay Dale
Series TNPW
Product Status Active
Resistance 7.5 kOhms
Tolerance ±0.1%
Power (Watts) 0.333W, 1/3W
Composition Thin Film
Features Military
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package -
Ratings 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)