Vishay Dale TNPW1210127KBETA
Part No.:
TNPW1210127KBETA
Datasheet:
Chuangxin CloudTNPW1210127KBETA.pdf
Description:
RES 127K OHM 0.1% 1/3W 1210
Series:
TNPW
Resistance:
127 kOhms
Tolerance:
±0.1%
Power (Watts):
0.333W, 1/3W
Features:
Military
Temperature Coefficient:
±25ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Height - Seated (Max):
0.030" (0.75mm)
Datasheet:
1. How to order TNPW1210127KBETA on Chuangxin Cloud?
3. Are the TNPW1210127KBETA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TNPW1210127KBETA?
Image TNPW1210127KBETA
Part Number TNPW1210127KBETA
Manufacturer Vishay Dale
Series TNPW
Product Status Active
Resistance 127 kOhms
Tolerance ±0.1%
Power (Watts) 0.333W, 1/3W
Composition Thin Film
Features Military
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package -
Ratings 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)