Vishay Dale TNPW1210110RBETA
Part No.:
TNPW1210110RBETA
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
Chuangxin CloudTNPW1210110RBETA.pdf
Description:
RES 110 OHM 0.1% 1/3W 1210
Package/Case:
1210 (3225 Metric)
Resistance:
110 Ohms
Tolerance:
±0.1%
Power (Watts):
0.333W, 1/3W
Temperature Coefficient:
±25ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package:
Ratings:
1210
Size / Dimension:
0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Height - Seated (Max):
0.030" (0.75mm)
Datasheet:
1. How to order TNPW1210110RBETA on Chuangxin Cloud?
3. Are the TNPW1210110RBETA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TNPW1210110RBETA?
Image TNPW1210110RBETA
Part Number TNPW1210110RBETA
Manufacturer Vishay Dale
Series TNPW
Package/Case 1210 (3225 Metric)
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Resistance 110 Ohms
Tolerance ±0.1%
Power (Watts) 0.333W, 1/3W
Composition Thin Film
Features Military
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package -
Ratings 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)