Vishay Dale TNPW06033K09BEEA
Part No.:
TNPW06033K09BEEA
Datasheet:
Chuangxin CloudTNPW06033K09BEEA.pdf
Description:
RES 3.09K OHM 0.1% 0.21W 0603
Resistance:
3.09 kOhms
Tolerance:
±0.1%
Power (Watts):
0.21W
Temperature Coefficient:
±25ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C
Size / Dimension:
0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Height - Seated (Max):
0.022" (0.55mm)
Datasheet:
1. How to order TNPW06033K09BEEA on Chuangxin Cloud?
3. Are the TNPW06033K09BEEA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TNPW06033K09BEEA?
Image TNPW06033K09BEEA
Part Number TNPW06033K09BEEA
Product Status Active
Resistance 3.09 kOhms
Tolerance ±0.1%
Power (Watts) 0.21W
Composition Thin Film
Features Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Supplier Device Package AEC-Q200
Ratings 0603
Size / Dimension 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)