Vishay Dale TNPW04024K22BEED
Part No.:
TNPW04024K22BEED
Datasheet:
Chuangxin CloudTNPW04024K22BEED.pdf
Description:
RES 4.22K OHM 0.1% 0.13W 0402
Resistance:
4.22 kOhms
Tolerance:
±0.1%
Power (Watts):
0.13W
Temperature Coefficient:
±25ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C
Size / Dimension:
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height - Seated (Max):
0.016" (0.40mm)
Datasheet:
1. How to order TNPW04024K22BEED on Chuangxin Cloud?
3. Are the TNPW04024K22BEED price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TNPW04024K22BEED?
Image TNPW04024K22BEED
Part Number TNPW04024K22BEED
Product Status Active
Resistance 4.22 kOhms
Tolerance ±0.1%
Power (Watts) 0.13W
Composition Thin Film
Features Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Supplier Device Package AEC-Q200
Ratings 0402
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)