Vishay Dale TNPW04023K24BEED
Part No.:
TNPW04023K24BEED
Datasheet:
Chuangxin CloudTNPW04023K24BEED.pdf
Description:
RES 3.24K OHM 0.1% 0.13W 0402
Resistance:
3.24 kOhms
Tolerance:
±0.1%
Power (Watts):
0.13W
Temperature Coefficient:
±25ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C
Size / Dimension:
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height - Seated (Max):
0.016" (0.40mm)
Datasheet:
1. How to order TNPW04023K24BEED on Chuangxin Cloud?
3. Are the TNPW04023K24BEED price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TNPW04023K24BEED?
Image TNPW04023K24BEED
Part Number TNPW04023K24BEED
Product Status Active
Resistance 3.24 kOhms
Tolerance ±0.1%
Power (Watts) 0.13W
Composition Thin Film
Features Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Supplier Device Package AEC-Q200
Ratings 0402
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)