Amphenol Anytek TI13015A0000G
Part No.:
TI13015A0000G
Datasheet:
Chuangxin CloudTI13015A0000G.pdf
Description:
TERM BLK 13P SIDE ENTRY 5MM PCB
Positions Per Level:
13
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current:
10 A
Voltage:
300 V
Datasheet:
1. How to order TI13015A0000G on Chuangxin Cloud?
3. Are the TI13015A0000G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TI13015A0000G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TI13015A0000G.
Image TI13015A0000G
Part Number TI13015A0000G
Number of Levels 1
Positions Per Level 13
Pitch 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation Horizontal with Board
Current 10 A
Voltage 300 V