Littelfuse Inc. SZSMF4L48AT1G
Part No.:
SZSMF4L48AT1G
Datasheet:
Chuangxin CloudSZSMF4L48AT1G.pdf
Description:
ZEN TVS 400W 48V UNI SOD-123FL
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
48V
Voltage - Breakdown (Min):
53.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
77.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
5.2A
Power - Peak Pulse:
400W
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)
Datasheet:
1. How to order SZSMF4L48AT1G on Chuangxin Cloud?
3. Are the SZSMF4L48AT1G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SZSMF4L48AT1G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SZSMF4L48AT1G.
Image SZSMF4L48AT1G
Part Number SZSMF4L48AT1G
Bidirectional Channels -
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 48V
Voltage - Breakdown (Min) 53.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 5.2A
Power - Peak Pulse 400W
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)