Littelfuse Inc. SZSMF4L18AT1G
Part No.:
SZSMF4L18AT1G
Datasheet:
Chuangxin CloudSZSMF4L18AT1G.pdf
Description:
ZEN TVS 400W 18V UNI SOD-123FL
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
18V
Voltage - Breakdown (Min):
20V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
29.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
13.7A
Power - Peak Pulse:
400W
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)
Datasheet:
1. How to order SZSMF4L18AT1G on Chuangxin Cloud?
3. Are the SZSMF4L18AT1G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SZSMF4L18AT1G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SZSMF4L18AT1G.
Image SZSMF4L18AT1G
Part Number SZSMF4L18AT1G
Bidirectional Channels -
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 18V
Voltage - Breakdown (Min) 20V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 13.7A
Power - Peak Pulse 400W
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)