Suntsu Electronics, Inc SXT2148FE38-24.000M
Part No.:
SXT2148FE38-24.000M
Datasheet:
Chuangxin CloudSXT2148FE38-24.000M.pdf
Description:
CRYSTAL 24.000MHZ 8 PF SMD
Frequency:
24 MHz
Frequency Stability:
±15ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
8pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
120 Ohms
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.020" (0.50mm)
Datasheet:
1. How to order SXT2148FE38-24.000M on Chuangxin Cloud?
3. Are the SXT2148FE38-24.000M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SXT2148FE38-24.000M?
Frequency 24 MHz 24 MHz 24 MHz 24 MHz 24 MHz
Frequency Stability ±15ppm ±15ppm ±15ppm ±15ppm ±15ppm
Frequency Tolerance ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm
Load Capacitance 8pF 8pF 8pF 8pF 8pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms 120 Ohms 120 Ohms 120 Ohms 120 Ohms
Operating Mode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
Operating Temperature -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm) 0.020" (0.50mm)