Micro Commercial Co SMLJ22AQ-TP
Part No.:
SMLJ22AQ-TP
Datasheet:
Chuangxin CloudSMLJ22AQ-TP.pdf
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
22V
Voltage - Breakdown (Min):
24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
35.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
84.51A
Power - Peak Pulse:
3000W (3kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)
Datasheet:
Chuangxin CloudSMLJ22AQ-TP.pdf
1. How to order SMLJ22AQ-TP on Chuangxin Cloud?
3. Are the SMLJ22AQ-TP price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMLJ22AQ-TP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMLJ22AQ-TP.
Image SMLJ22AQ-TP
Part Number SMLJ22AQ-TP
Type Zener
Unidirectional Channels 1
Bidirectional Channels -
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 22V
Voltage - Breakdown (Min) 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 84.51A
Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)