Micro Commercial Co SMLJ19AQ-TP
Part No.:
SMLJ19AQ-TP
Datasheet:
Chuangxin CloudSMLJ19AQ-TP.pdf
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
19V
Voltage - Breakdown (Min):
21.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
30.8V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
97.47A
Power - Peak Pulse:
3000W (3kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)
Grade:
Automotive
Qualification:
AEC-Q101
Datasheet:
Chuangxin CloudSMLJ19AQ-TP.pdf
1. How to order SMLJ19AQ-TP on Chuangxin Cloud?
3. Are the SMLJ19AQ-TP price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMLJ19AQ-TP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMLJ19AQ-TP.
Image SMLJ19AQ-TP
Part Number SMLJ19AQ-TP
Series -
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Type Zener
Unidirectional Channels 1
Bidirectional Channels -
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 19V
Voltage - Breakdown (Min) 21.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 30.8V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 97.47A
Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)