Micro Commercial Co SMLJ15CAQ-TP
Part No.:
SMLJ15CAQ-TP
Datasheet:
Chuangxin CloudSMLJ15CAQ-TP.pdf
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
15V
Voltage - Breakdown (Min):
16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
24.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
122.95A
Power - Peak Pulse:
3000W (3kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)
Datasheet:
1. How to order SMLJ15CAQ-TP on Chuangxin Cloud?
3. Are the SMLJ15CAQ-TP price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMLJ15CAQ-TP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMLJ15CAQ-TP.
Image SMLJ15CAQ-TP
Part Number SMLJ15CAQ-TP
Series -
Packaging Tape & Reel (TR)
Unidirectional Channels -
Bidirectional Channels 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 15V
Voltage - Breakdown (Min) 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 122.95A
Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)