Micro Commercial Co SMLJ13CAHE3A-TP
Part No.:
SMLJ13CAHE3A-TP
Datasheet:
Chuangxin CloudSMLJ13CAHE3A-TP.pdf
Description:
Interface
Packaging:
Bulk
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
13V
Voltage - Breakdown (Min):
14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
21.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
139.4A
Power - Peak Pulse:
3000W (3kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)
Datasheet:
1. How to order SMLJ13CAHE3A-TP on Chuangxin Cloud?
3. Are the SMLJ13CAHE3A-TP price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMLJ13CAHE3A-TP?
Image SMLJ13CAHE3A-TP
Part Number SMLJ13CAHE3A-TP
Series -
Packaging Bulk
Unidirectional Channels -
Bidirectional Channels 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 13V
Voltage - Breakdown (Min) 14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 139.4A
Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)