Rohm Semiconductor SMF22VTR
Part No.:
SMF22VTR
Manufacturer:
Rohm Semiconductor
Package:
SOD-123F
Datasheet:
Chuangxin CloudSMF22VTR.pdf
Description:
TVS DIODE 22VWM 35.5VC PMDU
Manufacturer:
Rohm Semiconductor
Package/Case:
SOD-123F
Series:
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
22V (Max)
Voltage - Breakdown (Min):
24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
35.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
5.6A
Power - Peak Pulse:
200W
Applications:
General Purpose
Capacitance @ Frequency:
Operating Temperature:
150°C (TJ)
Supplier Device Package:
PMDU
Datasheet:
Chuangxin CloudSMF22VTR.pdf
1. How to order SMF22VTR on Chuangxin Cloud?
3. Are the SMF22VTR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMF22VTR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMF22VTR.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMF22VTR pin diagram, SMF22VTR datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image SMF22VTR
Part Number SMF22VTR
Manufacturer Rohm Semiconductor
Package/Case SOD-123F
Series -
Packaging Tape & Reel (TR)
Bidirectional Channels -
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 22V (Max)
Voltage - Breakdown (Min) 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 5.6A
Power - Peak Pulse 200W
Power Line Protection No
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature 150°C (TJ)