Microchip Technology SMCJ22CE3/TR13
Part No.:
SMCJ22CE3/TR13
Datasheet:
Chuangxin CloudSMCJ22CE3/TR13.pdf
Description:
TVS DIODE 22VWM 39.4VC DO214AB
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
22V
Voltage - Breakdown (Min):
24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
39.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
38.1A
Power - Peak Pulse:
1500W (1.5kW)
Operating Temperature:
-65°C ~ 150°C (TJ)
Datasheet:
1. How to order SMCJ22CE3/TR13 on Chuangxin Cloud?
3. Are the SMCJ22CE3/TR13 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMCJ22CE3/TR13?
Image SMCJ22CE3/TR13
Part Number SMCJ22CE3/TR13
Bidirectional Channels 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 22V
Voltage - Breakdown (Min) 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 39.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 38.1A
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)