Eaton - Electronics Division SMAJE200CAH
Part No.:
SMAJE200CAH
Datasheet:
Chuangxin CloudSMAJE200CAH.pdf
Description:
TVS DIODE 200VWM BI
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
200V
Voltage - Breakdown (Min):
224V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
324V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
1.3A
Power - Peak Pulse:
400W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)
Datasheet:
Chuangxin CloudSMAJE200CAH.pdf
1. How to order SMAJE200CAH on Chuangxin Cloud?
3. Are the SMAJE200CAH price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMAJE200CAH?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMAJE200CAH.
Image SMAJE200CAH
Part Number SMAJE200CAH
Unidirectional Channels -
Bidirectional Channels 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 200V
Voltage - Breakdown (Min) 224V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 324V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1.3A
Power - Peak Pulse 400W
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)