Micro Commercial Co SMAJ22CAHE3-TP
Part No.:
SMAJ22CAHE3-TP
Manufacturer:
Micro Commercial Co
Datasheet:
Chuangxin CloudSMAJ22CAHE3-TP.pdf
Description:
Interface
Manufacturer:
Micro Commercial Co
Packaging:
Bulk
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
22V
Voltage - Breakdown (Min):
24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
35.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
11.2A
Power - Peak Pulse:
400W
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)
Datasheet:
1. How to order SMAJ22CAHE3-TP on Chuangxin Cloud?
3. Are the SMAJ22CAHE3-TP price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMAJ22CAHE3-TP?
Image SMAJ22CAHE3-TP
Part Number SMAJ22CAHE3-TP
Manufacturer Micro Commercial Co
Package/Case DO-214AC, SMA
Series -
Packaging Bulk
Product Status Active
Type Zener
Unidirectional Channels -
Bidirectional Channels 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 22V
Voltage - Breakdown (Min) 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 11.2A
Power - Peak Pulse 400W
Power Line Protection No
Applications -
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)