YAGEO SMAJ22CA-AT/TR13
Part No.:
SMAJ22CA-AT/TR13
Manufacturer:
YAGEO
Datasheet:
Chuangxin CloudSMAJ22CA-AT/TR13.pdf
Description:
SMAJ, DO-214AC, 22V, 35.5V, AUTO
Manufacturer:
YAGEO
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
22V
Voltage - Breakdown (Min):
24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
35.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
11.3A
Power - Peak Pulse:
400W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)
Datasheet:
1. How to order SMAJ22CA-AT/TR13 on Chuangxin Cloud?
3. Are the SMAJ22CA-AT/TR13 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMAJ22CA-AT/TR13?
Image SMAJ22CA-AT/TR13 SMAJ22CA/TR13 SMAJ22CA/TR7 SMAJ22CA-AT/TR7
Part Number SMAJ22CA-AT/TR13 SMAJ22CA/TR13 SMAJ22CA/TR7 SMAJ22CA-AT/TR7
Manufacturer YAGEO YAGEO YAGEO YAGEO
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Series * * * *
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Product Status Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener
Bidirectional Channels 1 1 1 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 22V 22V 22V 22V
Voltage - Breakdown (Min) 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V 35.5V 35.5V 35.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 11.3A 11.3A 11.3A 11.3A
Power - Peak Pulse 400W 400W 400W 400W
Power Line Protection No No No No
Applications - - - -
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ) -55°C ~ 150°C (TJ) -55°C ~ 150°C (TJ) -55°C ~ 150°C (TJ)