YAGEO SMAJ22A-AT/TR7
Part No.:
SMAJ22A-AT/TR7
Manufacturer:
YAGEO
Datasheet:
Chuangxin CloudSMAJ22A-AT/TR7.pdf
Description:
TVS DO-214AC 22V 35.5V AUTO
Manufacturer:
YAGEO
Series:
SMAJ-AT
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
22V
Voltage - Breakdown (Min):
24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
35.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
11.3A
Power - Peak Pulse:
400W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)
Grade:
Automotive
Qualification:
AEC-Q101
Datasheet:
1. How to order SMAJ22A-AT/TR7 on Chuangxin Cloud?
3. Are the SMAJ22A-AT/TR7 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMAJ22A-AT/TR7?
Image SMAJ22A-AT/TR13 SMAJ22A/TR13 SMAJ22A/TR7 SMAJ22A-AT/TR7
Part Number SMAJ22A-AT/TR13 SMAJ22A/TR13 SMAJ22A/TR7 SMAJ22A-AT/TR7
Manufacturer YAGEO YAGEO YAGEO YAGEO
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Series SMAJ-AT SMAJ-AT SMAJ-AT SMAJ-AT
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Product Status Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener
Unidirectional Channels 1 1 1 1
Bidirectional Channels - - - -
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 22V 22V 22V 22V
Voltage - Breakdown (Min) 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V 35.5V 35.5V 35.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 11.3A 11.3A 11.3A 11.3A
Power - Peak Pulse 400W 400W 400W 400W
Power Line Protection No No No No
Applications - - - -
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ) -55°C ~ 150°C (TJ) -55°C ~ 150°C (TJ) -55°C ~ 150°C (TJ)