YAGEO SMAJ11CA-AT/TR13
Part No.:
SMAJ11CA-AT/TR13
Manufacturer:
YAGEO
Datasheet:
Chuangxin CloudSMAJ11CA-AT/TR13.pdf
Description:
TVS DO-214AC 11V 18.2V AUTO
Manufacturer:
YAGEO
Series:
SMAJ-AT
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
11V
Voltage - Breakdown (Min):
12.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
18.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
22A
Power - Peak Pulse:
400W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)
Datasheet:
1. How to order SMAJ11CA-AT/TR13 on Chuangxin Cloud?
3. Are the SMAJ11CA-AT/TR13 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMAJ11CA-AT/TR13?
Image SMAJ11CA/TR7 SMAJ11CA/TR13 SMAJ11CA-AT/TR13 SMAJ11CA-AT/TR7
Part Number SMAJ11CA/TR7 SMAJ11CA/TR13 SMAJ11CA-AT/TR13 SMAJ11CA-AT/TR7
Manufacturer YAGEO YAGEO YAGEO YAGEO
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Series SMAJ-AT SMAJ-AT SMAJ-AT SMAJ-AT
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Product Status Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener
Bidirectional Channels 1 1 1 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 11V 11V 11V 11V
Voltage - Breakdown (Min) 12.2V 12.2V 12.2V 12.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V 18.2V 18.2V 18.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 22A 22A 22A 22A
Power - Peak Pulse 400W 400W 400W 400W
Power Line Protection No No No No
Applications - - - -
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ) -55°C ~ 150°C (TJ) -55°C ~ 150°C (TJ) -55°C ~ 150°C (TJ)