Taiwan Semiconductor Corporation SMA4F22AH MWG
Part No.:
SMA4F22AH MWG
Datasheet:
Chuangxin CloudSMA4F22AH MWG.pdf
Description:
400W, 25.9V, 5%, UNIDIRECTIONAL,
Product Status:
Active
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
22V
Voltage - Breakdown (Min):
24.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
35.7V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
11.2A
Power - Peak Pulse:
400W
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)
Datasheet:
1. How to order SMA4F22AH MWG on Chuangxin Cloud?
3. Are the SMA4F22AH MWG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMA4F22AH MWG?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMA4F22AH MWG.
Image SMA4F22AH MWG
Part Number SMA4F22AH MWG
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Bidirectional Channels -
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 22V
Voltage - Breakdown (Min) 24.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.7V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 11.2A
Power - Peak Pulse 400W
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)