YAGEO SJD12A64L01
Part No.:
SJD12A64L01
Datasheet:
Chuangxin CloudSJD12A64L01.pdf
Description:
TVS ESD, SOD-123S, 64V, 103V, RE
Series:
SJD12A(C)XXXL01
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
64V
Voltage - Breakdown (Min):
71.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
103V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
2A
Power - Peak Pulse:
200W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)
Datasheet:
Chuangxin CloudSJD12A64L01.pdf
1. How to order SJD12A64L01 on Chuangxin Cloud?
3. Are the SJD12A64L01 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SJD12A64L01?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SJD12A64L01.
Image SJD12A64L01
Part Number SJD12A64L01
Manufacturer YAGEO
Package/Case DO-219AA
Series SJD12A(C)XXXL01
Bidirectional Channels -
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 64V
Voltage - Breakdown (Min) 71.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 2A
Power - Peak Pulse 200W
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)