YAGEO SJD12A24L01
Part No.:
SJD12A24L01
Datasheet:
Chuangxin CloudSJD12A24L01.pdf
Description:
TVS ARRAY ESD, SOD-123, 24V 38.9
Series:
SJD12A24L01
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
24V
Voltage - Breakdown (Min):
26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
38.9V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
5.2A
Power - Peak Pulse:
1000W (1kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)
Datasheet:
Chuangxin CloudSJD12A24L01.pdf
1. How to order SJD12A24L01 on Chuangxin Cloud?
3. Are the SJD12A24L01 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SJD12A24L01?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SJD12A24L01.
Image SJD12A24L01
Part Number SJD12A24L01
Manufacturer YAGEO
Package/Case DO-219AA
Series SJD12A24L01
Bidirectional Channels -
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 24V
Voltage - Breakdown (Min) 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 38.9V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 5.2A
Power - Peak Pulse 1000W (1kW)
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)