YAGEO SJD12A14L01
Part No.:
SJD12A14L01
Datasheet:
Chuangxin CloudSJD12A14L01.pdf
Description:
TVS ARRAY ESD, SOD-123, 14V 23.2
Series:
SJD12A14L01
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
14V
Voltage - Breakdown (Min):
15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
23.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
8.6A
Power - Peak Pulse:
1000W (1kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)
Datasheet:
Chuangxin CloudSJD12A14L01.pdf
1. How to order SJD12A14L01 on Chuangxin Cloud?
3. Are the SJD12A14L01 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SJD12A14L01?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SJD12A14L01.
Image SJD12A14L01
Part Number SJD12A14L01
Manufacturer YAGEO
Package/Case DO-219AA
Series SJD12A14L01
Bidirectional Channels -
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 14V
Voltage - Breakdown (Min) 15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 23.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 8.6A
Power - Peak Pulse 1000W (1kW)
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)