YAGEO SA14A/TR13
Part No.:
SA14A/TR13
Datasheet:
Chuangxin CloudSA14A/TR13.pdf
Description:
TVS DO-204AC 14V 23.2V 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
14V
Voltage - Breakdown (Min):
15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
23.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
22A
Power - Peak Pulse:
500W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)
Datasheet:
Chuangxin CloudSA14A/TR13.pdf
1. How to order SA14A/TR13 on Chuangxin Cloud?
3. Are the SA14A/TR13 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SA14A/TR13?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SA14A/TR13.
7.How to contact us to get technical supports, such as SA14A/TR13 pin diagram, SA14A/TR13 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image SA14A/B SA14A/TR13
Part Number SA14A/B SA14A/TR13
Bidirectional Channels - -
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 14V 14V
Voltage - Breakdown (Min) 15.6V 15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 23.2V 23.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 22A 22A
Power - Peak Pulse 500W 500W
Capacitance @ Frequency - -
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ) -55°C ~ 150°C (TJ)