Microchip Technology PIC32MX340F128L-80V/BG
Part No.:
PIC32MX340F128L-80V/BG
Package:
121-TFBGA
Datasheet:
Chuangxin CloudPIC32MX340F128L-80V/BG.pdf
Description:
IC MCU 32BIT 128KB FLSH 121TFBGA
Package/Case:
121-TFBGA
Programmable:
Not Verified
Speed:
80MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):
2.3V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C (TA)
Datasheet:
1. How to order PIC32MX340F128L-80V/BG on Chuangxin Cloud?
3. Are the PIC32MX340F128L-80V/BG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PIC32MX340F128L-80V/BG?
Package/Case 121-TFBGA 121-TFBGA 121-TFBGA 121-TFBGA 121-TFBGA
Programmable Not Verified Not Verified Not Verified Not Verified Not Verified
Core Processor MIPS32® M4K™ MIPS32® M4K™ MIPS32® M4K™ MIPS32® M4K™ MIPS32® M4K™
Speed 80MHz 80MHz 80MHz 80MHz 80MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 2.3V ~ 3.6V 2.3V ~ 3.6V 2.3V ~ 3.6V 2.3V ~ 3.6V 2.3V ~ 3.6V