PE3W16936/HS-60.pdf
PE3W16936/HS-60.pdf
| 1st Connector | 7/16 Plug | 7/16 Plug | 7/16 Plug | 7/16 Plug | 7/16 Plug |
| 1st Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| 2nd Connector | N-Type Plug | N-Type Plug | N-Type Plug | N-Type Plug | N-Type Plug |
| 2nd Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 2nd Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| Length | 60.0" (1.5m) 5.0' | 60.0" (1.5m) 5.0' | 60.0" (1.5m) 5.0' | 60.0" (1.5m) 5.0' | 60.0" (1.5m) 5.0' |
| Cable Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Connector Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 6 GHz | 6 GHz | 6 GHz | 6 GHz | 6 GHz |
| Color | Black | Black | Black | Black | Black |
| Features | - | - | - | - | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C | -55°C ~ 85°C | -55°C ~ 85°C | -55°C ~ 85°C | -55°C ~ 85°C |