PE3W10285-24.pdf
PE3W10285-24.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3W10285-24.
| Image |  |
| Part Number | PE3W10285-12 | PE3W10285-24 | PE3W10285-36 | PE3W10285-48 | PE3W10285-200CM |
| Style | FME to N-Type | FME to N-Type | FME to N-Type | FME to N-Type | FME to N-Type |
| 1st Connector | FME Jack | FME Jack | FME Jack | FME Jack | FME Jack |
| 1st Contact Gender | Female | Female | Female | Female | Female |
| 1st Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| 2nd Connector | N-Type Plug | N-Type Plug | N-Type Plug | N-Type Plug | N-Type Plug |
| 2nd Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 2nd Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| Length | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) |
| Cable Type | RG-58 | RG-58 | RG-58 | RG-58 | RG-58 |
| Cable Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Connector Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |