Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3W10025-24.
| Image |  |
| Part Number | PE3W10025-24 | PE3W10025-36 | PE3W10025-100CM | PE3W10025-48 | PE3W10025-200CM |
| Manufacturer | Pasternack | Pasternack | Pasternack | Pasternack | Pasternack |
| Series | - | - | - | - | - |
| Packaging | Retail Package | Retail Package | Retail Package | Retail Package | Retail Package |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Style | SMA to SMA | SMA to SMA | SMA to SMA | SMA to SMA | SMA to SMA |
| 1st Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| 2nd Connector | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug |
| 2nd Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 2nd Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| Length | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) |
| Cable Type | LMR 100 | LMR 100 | LMR 100 | LMR 100 | LMR 100 |
| Cable Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Connector Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 5.8 GHz | 5.8 GHz | 5.8 GHz | 5.8 GHz | 5.8 GHz |