Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3W09130-36.
| Image |  |
| Part Number | PE3W09130-12 | PE3W09130-24 | PE3W09130-36 | PE3W09130-48 | PE3W09130-60 |
| Style | SMA to TNC | SMA to TNC | SMA to TNC | SMA to TNC | SMA to TNC |
| 1st Connector | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug |
| 1st Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| 2nd Connector | TNC Jack | TNC Jack | TNC Jack | TNC Jack | TNC Jack |
| 2nd Contact Gender | Female | Female | Female | Female | Female |
| 2nd Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| Length | 36.00" (914.40mm) | 36.00" (914.40mm) | 36.00" (914.40mm) | 36.00" (914.40mm) | 36.00" (914.40mm) |
| Cable Type | RG-142 | RG-142 | RG-142 | RG-142 | RG-142 |
| Cable Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Connector Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 8 GHz | 8 GHz | 8 GHz | 8 GHz | 8 GHz |