PE3W01727-24.pdf
PE3W01727-24.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3W01727-24.
| Image |  |
| Part Number | PE3W01727-12 | PE3W01727-24 | PE3W01727-36 | PE3W01727-48 | PE3W01727-72 |
| Style | SMB Mini to MCX | SMB Mini to MCX | SMB Mini to MCX | SMB Mini to MCX | SMB Mini to MCX |
| 1st Connector | MCX Plug | MCX Plug | MCX Plug | MCX Plug | MCX Plug |
| 1st Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| 2nd Connector | SMB Mini Plug | SMB Mini Plug | SMB Mini Plug | SMB Mini Plug | SMB Mini Plug |
| 2nd Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 2nd Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| Length | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) |
| Cable Type | RG-179 | RG-179 | RG-179 | RG-179 | RG-179 |
| Cable Impedance | 75 Ohms | 75 Ohms | 75 Ohms | 75 Ohms | 75 Ohms |
| Connector Impedance | 75 Ohms | 75 Ohms | 75 Ohms | 75 Ohms | 75 Ohms |
| Overall Impedance | 75 Ohms | 75 Ohms | 75 Ohms | 75 Ohms | 75 Ohms |
| Frequency - Max | 1 GHz | 1 GHz | 1 GHz | 1 GHz | 1 GHz |